NOWOCZESNE ELEWACJE

Systemy YAWAL

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce.

ZASTOSOWANIA

  • zewnętrzne i wewnętrzne okładziny ścian,
  • warstwy elewacyjne,
  • wypełnienia lekkich ścian osłonowych o konstrukcji szkieletowej, w budynkach nowoczesnych, modernizowanych i remontowanych.

Firma YAWAL dostarcza naszej firmie rozwiązania fasad słupowo-ryglowych oraz okienno drzwiowych. Systemy słupowo-ryglowe takie jak FA 50, FA 50N oraz okienno drzwiowych- np PI 50 są bardzo dobrze znane wśród architektów czy inwestorów i coraz częściej wybierane w projektach i inwestycjach.

System Fasada 50 umożliwia tworzenie ścian osłonowych mocowanych do istniejących budynków lub do specjalnie przygotowanych konstrukcji stalowych lub żelbetowych. Konstrukcję nośną systemu stanowią słupy i poprzeczki, mocowane do siebie odpowiednimi łącznikami. System mocowania poprzeczki do słupa gwarantuje uzyskanie dużej szczelności i dobre wentylowanie konstrukcji ściany osłonowej. Jako wypełnienie używa się szyb pojedynczych, klejonych, zespolonych lub kuloodpornych. W przypadku malowania dostępna jest paleta 180 kolorów wg palety RAL, dla profili anodowanych możliwe jest uzyskanie powłok barwnych - od naturalnego aluminium przez złoty do ciemnobrązowego.

YAWAL S.A. JEST CZĘŚCIĄ JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH GRUP ALUMINIOWYCH W EUROPIE ŚRODKOWO – WSCHODNIEJ.

logo_alpolic
logo_alucobond
logo_cembrit
logo_funder_max
logo_larson
logo_reynobond
logo_swiss_pearl
logo_trespa
loga_yawal
loga_plastics
loga_kronospan
loga_fibreC
loga_equitone